ست سبیل مصنوعی

( fake mustache 013 )

ست سبیل مصنوعی در پک 4 عددی

14,000 تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

5 قلم

سبیل
مشکی
نمدی
دارای 4 طرح مختلف سبیل
+10

 ست سبیل  مصنوعی

ست سبیل مصنوعی دارای 4 طرح متفاوت و به رنگ مشکی می باشد، جنس این سیبیل ها نمدی است و با چسبی که در قسمت پشت آن تعبیه شده به شما کمک می کند تا این محصول باحال را پشت لب خود بچسبانید.

ست سبیل مصنوعی مناسب برای جشن ها و مهمانی هایی است که با تم سبیل برگزار می شود، از دیگر کاربردهای سبیل مصنوعی استفاده از آن در تئاتر، نمایش، شوخی، عکاسی و فیلم برداری است.

خرید ست سبیل مصنوعی

برای خرید ست سبیل مصنوعی از فروشگاه بالماسکه از دو طریق می توانید اقدام کنید : 1- خرید حضوری ست سبیل مصنوعی 2- خرید اینترنتی ست سبیل مصنوعی

خرید حضوری ست سبیل مصنوعی

برای خرید حضوری ست سبیل مصنوعی می توانید هر روز جز روزهای تعطیل به فروشگاه بالماسکه واقع در آدرسی که صفحه اول سایت ذکر شده است، تشریف بیاورید و باقی مدل ها را نیز از نزدیک مشاهده کنید.

برای دریافت خدمات بهتر از طرف تیم فروش بالماسکه لطفا قبل از حضور حتما با ما تماس بگیرید. 02166489070

09120901764

خرید اینترنتی ست سبیل مصنوعی

برای خرید اینترنتی ست سبیل مصنوعی فقط کافی است محصول مورد نظر را از داخل سایت انتخاب کنید، روی گزینه خرید کلیک کرده و مسیر مورد نظر را طریق راهنمای سیستم طی کنید ، در طول ثبت سفارش و یا خرید محصول به صورت اینترنتی در هر قسمتی که نیاز به کمک داشتید با واحد پشتیبانی بالماسکه تماس بگیرید. حتی شما می توانید قبل از خرید نهایی برای اطمینان از موجودی کالا و مشخصات جزئی آن عکس محصول مورد نظر را برای ما در واتسپ و تلگرام به شماره 09120901764 ارسال نمایید و سوالات خود را به صورت آنلاین بپرسید.

 

 

 

 

 

 

نظرات