قوانین خرید از سایت بالماسکه

با تشکر از انتخاب و خرید شما از این مجموعه

جهت نظم بخشیدن به فرایند خرید و ارسال سریعتر و منظم تر برای مشتریان محترم ، قوانین خرید به شرح زیر می باشد:

  1. مراجعه حضوری به محل دفتر در تهران، ستارخان (برای اطلاع از آدرس کامل تماس بگیرید) مشاهده و انتخاب از بین نمونه های موجود در دفتر فروش (امکان خرید نقدی و یا توسط کارتخوان)

  2. واریز وجه و سپس ارسال بسته با پیک در تهران و با پست در شهرستان ها دقت شود که کلیه هزینه های ارسال برعهده خریدار می باشد.

  3. درصورت عدم تمایل مشتری برای واریز وجه در ابتدا ، مشتری می تواند پیک مورد اطمینان خود را گرفته و به همراه پیک مبلغ بسته را بفرستد و پیک در هنگام تحویل بسته ها از دفتر فروشنده، مبلغ را بپردازد.

  4. به علت حجم بالای سفارشات و همچنین دارا بودن آدرس و تلفن ثابت جهت اعتماد سازی برای خریداران، در حال حاضر امکان پرداخت وجه در هنگام تحویل کالا در محل خریدار فراهم نمی باشد.

  5. جهت پرداخت آنلاین نیز توجه بفرمایید که پس از اتصال به درگاه بانک سامان مورد تایید توسط زرین پال، حتما از فیش واریزی عکس تهیه نمایید و به تلگرام شماره 09120901764 ارسال نمایید.

  6. کلیه ارسال ها در تهران توسط اسنپ باکس و الوپیک و در شهرستان توسط پست (مطالعه متن کامل قوانین ارسال کالاها) که دارای کمترین نرخ حمل داخلی می باشند صورت خواهد پذیرفت و خریدار پس از تحویل محصول سفارشی خود می تواند هزینه را به پیک تحویل دهد.

  7. با توجه به سود پایین مجموعه، امکان ارائه تخفیف فراهم نمی باشد و قیمتها مقطوع می باشد.

با تشکر از همکاری شما عزیزان