قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه

از آنجا که سعی ما بر رضایت مشتریان است، تصمیم گرفتیم امن ترین، مناسب ترین و سریع ترین روش های ارسال را انتخاب کنیم. بسته بندی مناسب و امن نیز جهت اطمینان مشتریان به دریافت سفارشات به صورت سالم، توسط فروشگاه بالماسکه تضمین می شود.

خواهشمندست پیش از اقدام به ثبت سفارش حتما قوانین ارسال بسته های فروشگاه بالماسکه را مطالعه فرمایید و گزینه درست را جهت دریافت بسته های خود انتخاب نمایید.

قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه در تهران:

پس از ثبت سفارش به سه طریق گفته شده در قسمت زیر:

  1. از طریق ثبت سفارش در سایت بالماسکه www.balmaske.com
  2. از طریق تماس تلفنی با فروشگاه 02166489070
  3. از طریق تایید تلگرامی با ادمین 09120901764

پس از انتخاب یکی از روشهای بالا و هماهنگی با ادمین کانال تلگرام بالماسکه، بسته ها بلافاصله توسط ارزانترین و سریعترین پیک (اسنپ باکس و یا الوپیک و یا پست) بنابه درخواست مشتریان عزیز ارسال خواهد شد و مشتری می تواند کرایه پیک را درب منزل و به هنگام تحویل بسته پرداخت نماید. همچنین در این قسمت می توانید قوانین پرداخت فروشگاه بالماسکه را مطالعه نمایید. بنابراین خواهشمندست پس از سفارش آنلاین، بلافاصله نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و ترجیحا کد پستی خود را جهت رزرو سریع پیک، ارسال نمایید و یا اگر قصد دارید پیک خود را فرستاده و بسته به ایشان تحویل شود، ادمین کانال بالماسکه را در جریان بگذارید. در صورت ارسال بسته ها توسط مجموعه بالماسکه لینک ارسال کالاها که به صورت آنلاین اطلاعات تماس، حرکت و مکان پیک را لحظه به لحظه نمایش می دهد برای مشتری ارسال می شود تا نسبت به دریافت به موقع و صحیح بسته ها و اطمینان حاصل شود.

قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه به شهرستان ها:

همانطور که در قسمت بالا نیز گفته شد، بسته ها پس از تایید میزان موجودی انبار و رسید پرداخت (از طریق ثبت سفارش آنلاین، تماس تلفنی و یا تایید تلگرامی با ادمین) از طریق

  1. پست سفارشی که دارای مناسب ترین قیمت، فقط 8 هزار تومان به ازای بسته های یک کیلویی می باشد که قیمت جعبه (جعبه کوچک 3 هزار تومان، جعبه متوسط 5 هزار تومان و جعبه بزرگ 7 هزار تومان) نیز به این قیمت اضافه می شود، در عرض 2 الی 4 روز کاری (به جز روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی) درب منزل تحویل داده خواهد شد.
  2. پست پیشتاز، فقط 10 هزار تومان به ازای بسته های یک کیلویی می باشد که قیمت جعبه (جعبه کوچک 3 هزار تومان، جعبه متوسط 5 هزار تومان و جعبه بزرگ 7 هزار تومان) نیز به این قیمت اضافه می شود، در عرض دو تا چهار روز کاری (به جز روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی) به آدرس مشتریان محترم تحویل داده خواهد شد.

پس از تایید سفارشات، فروشگاه به شما کد رهگیری مرسولات را ارسال خواهد کردکه به وسیله آن، امکان پیگیری ارسال ها در سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس http://newtracking.post.ir/ امکان پذیر می باشد. لازم به ذکرست که کلیه بسته ها صبح ها قبل از ساعت 11 به پست تحویل داده می شود.

فروشگاه بالماسکه ارائه دهنده بیش از 500 مدل متنوع نقاب و صورتک، مدعی تنها ارائه دهنده متنوع ترین ماسک های بالماسکه در بازار ایران شما را به بازدید از وبسایت این مجموعه دعوت می نماید:

www.balmaske.com