راهنمای خرید از فروشگاه بالماسکه

با تشکر از انتخاب و خرید شما از این مجموعه

جهت نظم بخشیدن به فرایند خرید و ارسال سریعتر و منظم تر برای مشتریان محترم ، قوانین خرید به شرح زیر می باشد:

 1. مراجعه حضوری به محل دفتر در تهران، ستارخان (برای اطلاع از آدرس کامل تماس بگیرید) مشاهده و انتخاب از بین نمونه های موجود در دفتر فروش (امکان خرید نقدی و یا توسط کارتخوان)

 2. واریز وجه و سپس ارسال بسته با پیک در تهران و با پست و یا تیپاکس در شهرستان ها ((دقت شود که کلیه هزینه های ارسال برعهده خریدار می باشد)).

 3. درصورت عدم تمایل مشتری برای واریز وجه در ابتدا، مشتری می تواند پیک مورد اطمینان خود را گرفته و به همراه پیک مبلغ بسته را بفرستد و پیک در هنگام تحویل بسته از دفتر فروشگاه، مبلغ را بپردازد.

 4. به علت دارا بودن آدرس و تلفن ثابت جهت اعتماد سازی برای خریداران، در حال حاضر امکان پرداخت وجه در هنگام تحویل کالا در محل خریدار فراهم نمی باشد.

 5. جهت پرداخت آنلاین نیز توجه بفرمایید که پس از اتصال به درگاه بانک سامان مورد تایید توسط زرین پال، حتما از فیش واریزی عکس تهیه نمایید و به تلگرام شماره 09120901764 ارسال نمایید.

 6. کلیه ارسال ها در تهران توسط الوپیک و در شهرهای دیگر توسط پست یا تیپاکس (متن کامل قوانین ارسال کالاها را در قسمت زیر مطالعه فرمایید) صورت خواهد پذیرفت و خریدار پس از تحویل محصول سفارشی خود می تواند هزینه را به پیک تحویل دهد.

 7. با توجه به سود پایین مجموعه، امکان ارائه تخفیف فراهم نمی باشد و قیمتها مقطوع می باشد.

قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه

از آنجا که سعی ما بر رضایت مشتریان است، تصمیم گرفتیم امن ترین، مناسب ترین و سریع ترین روش های ارسال را انتخاب کنیم. بسته بندی مناسب و امن نیز جهت اطمینان مشتریان به دریافت سفارشات به صورت سالم، توسط فروشگاه بالماسکه تضمین می شود.

خواهشمندست پیش از اقدام به ثبت سفارش حتما قوانین ارسال بسته های فروشگاه بالماسکه را مطالعه فرمایید و گزینه درست را جهت دریافت بسته های خود انتخاب نمایید.

قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه در تهران:

پس از ثبت سفارش به سه طریق گفته شده در قسمت زیر:

 1. از طریق ثبت سفارش در سایت بالماسکه www.balmaske.com
 2. از طریق تماس تلفنی با فروشگاه 02166489070
 3. از طریق تایید تلگرامی با ادمین 09120901764

پس از انتخاب یکی از روشهای بالا و هماهنگی با ادمین کانال تلگرام بالماسکه، بسته ها بلافاصله توسط الوپیک و یا پست و تیپاکس بنابه درخواست مشتریان عزیز ارسال خواهد شد و مشتری می تواند کرایه پیک را درب منزل و به هنگام تحویل بسته پرداخت نماید. همچنین در این قسمت می توانید قوانین پرداخت فروشگاه بالماسکه را مطالعه نمایید. بنابراین خواهشمندست پس از سفارش آنلاین، بلافاصله نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس دقیق و ترجیحا کد پستی خود را جهت رزرو سریع پیک، ارسال نمایید و یا اگر قصد دارید پیک خود را فرستاده و بسته به ایشان تحویل شود، ما را از طریق تلفن و یا تلگرام در جریان بگذارید. در صورت ارسال بسته ها توسط مجموعه بالماسکه لینک ارسال کالاها که به صورت آنلاین اطلاعات تماس، حرکت و مکان پیک را لحظه به لحظه نمایش می دهد برای مشتری ارسال می شود تا نسبت به دریافت به موقع و صحیح بسته ها اطمینان حاصل شود.

روش های ارسال بسته ها در فروشگاه اینترنتی بالماسکه:

1. از طریق پیک فقط در تهران
2. از طریق شرکت ملی پست ایران
3. از طریق تیپاکس


توضیحات تکمیلی روش سوم، پرداخت درب منزل از طریق تیپاکس

 • زمان تحویل بسته ها از طریق تیپاکس 1 روز و برای مسیرهای بسیار دور 1 تا 2 روز کاری می باشد.
 • توجه بفرمایید از زمانی که بسته ها به تیپاکس تحویل میشوند، پیگیری از طریق تیپاکس قابل انجام است.
 • هزینه هایی که باید به مامور تیپاکس در هنگام تحویل بسته داده شود:
 1.  هزینه خرید محصولات ارائه شده در سایت فروشگاه بالماسکه
 2. هزینه ارسال توسط تیپاکس که از شرکت تیپاکس قابل پیگیریست.
 3. هزینه خدمات تیپاکس که برای کلیه شهرها 2 هزار تومان است و باید در هنگام تحویل بسته به مامور تحویل داده شود.

به عنوان مثال:

 • هزینه خرید لباس السا 195 هزار تومان
 • هزینه ارسال توسط تیپاکس به اصفهان 25 هزار تومان
 • هزینه خدمات تیپاکس جهت ارائه سرویس پرداخت درب منزل 2 هزار تومان
 • 195000+25000+2000=222000 تومان باید به مامور تیپاکس داده شود.

توجه بفرمایید:

در صورتیکه در محل تحویل بسته نباشید و بسته را تحویل نگیرید، فقط یک فرصت دیگر دارید تا بسته در ارسال روز بعد قرار بگیرد و اگر بار دوم بسته را تحویل نگیرید، به آدرس فروشگاه برگشت داده می شود و هزینه و جریمه برگشت محصول شامل هزینه ارسال و هزینه بازگشت می باشد و این جریمه از حساب فروشگاه کسر خواهد شد. خواهشمندیم تنها در صورتیکه به خرید خود اطمینان دارید و با هماهنگی کامل با مسئول فروش سفارش خود را ثبت کرده اید اقدام به ثبت سفارش نمایید. در غیر اینصورت سفارش شما ارسال نخواهد شد.

تنها در صورتیکه که جنس تحویل داده شده با جنسی که سفارش داده اید مغایرت داشته باشد، سفارش خود را برگشت بزنید تا تعویض شود و در صورت اشتباه مسئول فروش، هزینه های عودت به عهده فروشگاه خواهد بود. در غیر اینصورت کلیه هزینه ها به علت اشتباه مشتری، برعهده ایشان خواهد بود.

توضیحات تکمیلی روش دوم، ارسال از طریق پست

 • در این روش، مشتری باید هزینه ارسال که به تمامی شهرهای ایران مبلغ ثابت 10 هراز تومان می باشد را در هنگام ثبت سفارش پرداخت نماید.
 • مبلغ 10 هزار تومان برای سفارش های زیر 2 کیلو می باشد و در سفارش هایی با حجم بالاتر و یا سفارشات عمده، مبلغ مازاد باید توسط مشتری پرداخت شود.
 • هزینه بسته بندی جهت ارسال سالم و مطمین بسته ها، برعهده فروشگاه می باشد.
 • اطلاع از محل بسته ها و زمان تقریبی تحویل از طریق کد رهگیری قابل پیگیری می باشد.
 • زمان تقریبی تحویل بسته ها از طریق پست پیشتاز، 2 تا 4 روز کاری می باشد و از زمانی که به پست تحویل داده شد از طریق پست قابل پیگیریست نه از طریق فروشگاه.

توضیحات تکمیلی روش اول، ارسال از طریق پیک

 • این روش ارسال فقط مخصوص مشتریان تهران می باشد.
 • هزینه های ارسال از طریق پیک متغیر است و از الوپیک و اسنپ باکس قابل استعلام و پیگیری است.
 • در این روش هزینه سفارش قبل از ارسال پرداخت می شود و هزینه پیک در هنگام تحویل سفارش در محل به خود پیک تحویل داده می شود.

قوانین ارسال سفارشات فروشگاه بالماسکه به شهرستان ها:

همانطور که در قسمت بالا نیز ذکر شد، بسته ها پس از تایید میزان موجودی انبار و رسید پرداخت (از طریق ثبت سفارش آنلاین، تماس تلفنی و یا تایید تلگرامی با ادمین) از روش های زیر ارسال می شوند:

 • پست پیشتاز، فقط 10 هزار تومان برای کلیه بسته ها، در عرض 2 تا 4 روز کاری (به جز روزهای تعطیل و تعطیلات رسمی) به آدرس مشتریان محترم تحویل داده خواهد شد. هزینه بسته بندی از مشتریان دریافت نخواهد شد و فروشگاه آن را برعهده می گیرد.
 • توجه فرمایید فروشگاه به هیچ عنوان مدت زمان دقیق ارسال بسته ها توسط پست را تضمین نمی کند. لذا خواهشمندست پس از دریافت کد رهگیری از ادمین کانال فروشگاه، کد رهگیری مرسولات را در سامانه رهگیری مرسولات پستی به آدرس http://newtracking.post.ir/ وارد نمایید و از وضعیت بسته خود باخبر شوید. لازم به ذکرست که کلیه بسته ها صبح ها قبل از ساعت 11 به پست تحویل داده می شود و هر سفارشی که بعد از این ساعت تایید شود، در لیست ارسال های فردا قرار می گیرد. 

فروشگاه بالماسکه ارائه دهنده بیش از 500 مدل متنوع نقاب و صورتک، مدعی تنها ارائه دهنده متنوع ترین ماسک های بالماسکه در بازار ایران شما را به بازدید از وبسایت این مجموعه دعوت می نماید:

www.balmaske.com