معرفی انیمیشن فروزن

معرفی انیمیشن فروزن

انیمیشن فروزن جزء پرفروشترین انیمیشن های تاریخ هالیوود می باشدکه با نام یخ زده نیز شناخته می شود.نویسنده برای خلق این اثر از داستان معروف ملکه برفی اثرهانس کریستین اندرسن استفاده کرده است. بازیگران مطرحی نظیر: کریستین بل، ایدینا منزل و جاناتان گروف در آن به صدا پپیشگی پرداخته اند.تاریخ اکران این فیلم در هالیود 19 نوامبر سال 2013 می باشد. این فیلم به کارگردانی کریس باک در ژانرر کمدی و انیمیشن ساخته شده است.

تصویرانیمیشن فروزن

نکات تربیتی انیمیشن فروزن

همانند خیلی از فیلم های کمپانی دیزنی، والدین در ابتدای فیلم می میرند. در ادامه پرنسس ها باید راهی برای زنده ماندن پیدا کنند. این سناریو می تواند بر احساسات کودکان تاثیر بگذارد. این انیمیشن سعی دارد عشق بدون قید و شرط بین خواهران، صادق بودن با خود،کشف استعدادهای خودرا آموزش دهد.

در انیمیشن فروزن برخلاف نسل های قبلی کمپانی دیزنی که مردها قرمان بودند، داستان دختران قدرتمند را به تصویر می کشد. ااین داستان بر قدرت خانواده و روابط خواهرها و برادرها تمرکز دارد.

داستان انیمیشن فروزن

این فیلم جذاب روایتی از دو دختر پادشاه در شهری به نام ارندل است، دو پرنسس در اولین برف سال مشغول بازی با یککدیگر بودند. خواهر  بزرگتر که «السا» نام دارد، دارای قدرت جادویی می باشد و با قدرت جادویی دستانش می تواند برف و یخ درست کند. السا برای خواهر دوست داشتنی و کوچکش «آنا» یک سرزمین جادویی یخی در قصرشان می سازد. اما یک روز در حین بازی به صورت تصادفی با قددرت دستانش به آنا آسیب می زند که ختم به خیر می شود.

پادشاه و ملکه تصمیم می گیرند که السا را به جای دوری بفرستند. دو خواهر دور از هم بزرگ می شوند تا اینکه پدر و مادرشان در کشتی غرق می شوند. حالا السا باید به عنوان ملکه جدید تاجگذاری کند. السا در جریان مراسم تاجگذاری کنترل قدرت جادویی خودرا از دست می دهد و تمام امپراطوری در ییک زمستان ابدی فرو می رود.

در انیمیشن فروزن السا به خاطر قدرت عجیب و خطرناکش و اتفاقی که برای شهرش افتاده بسیار ناراحت می شود. برای همین از شهر فرار کرده و خودش رو در یک کوه بلند و یخ زده زندانی می کند. آنا برای نجات خواهر بزرگترش به کوهستان می رود.

شخصیت های اصلی انیمیشن فروزن

کریستوف یک مرد کوهستانی وبازرگان تنها است که یک گوزن شمالی به نام اسون دارد. انا در مسیر نجات خواهرش با کریستوف آشنا می شود. داستان زندگی کریستوف بعد از ملاقات با آنا تغییر می کند و به آنا برای نجات السا کمک های فراوانی می کند. شاید او در رفتارش کمی خشن به نظر برسد اما قلب بزرگی دارد و حامی دیگران است.

کریستوف انیمیشن فروزن

اولاف انیمیشن فروزن دوست داشتنی ترین آدم برفی در شهر ارندل است که توسط جادوی السا ساخته شده است. اولاف ممکن است کمی ساده لوح به نظر برسد اما به دلیل مهربانی و خوش اخلاقی اش به یک دوست واقعی برای السا و آنا تبدی شده است.

اولاف انیمیشن فروزن

اسون یک گوزن شمالی می باشد که دست راست کریستف و وجدان بیدار اوست. او حیوانی قابل اعتماد است که همواره از دوست خود حمایت می کند.

اسون انیمیشن فروزن

آنا به همراه کریستوف،اولاف و اسون تلاش خود را برای باز گرداندن السا میکنند اما موفق نمی شوند.

برای دیدن ماجرای کامل انیمیشن فروزن جذاب همین حالا اینجا رو کلیک کن .

 

نظرات بازدیدکنندگان