پازل های 3 بعدی فلزی

پازل فلزی 3 بعدی

پازل فلزی 3 بعدی یک هدیه بسیار عالی و شگفت انگیز برای رده های سنی نوجوان و بزرگسال است، این پازل ها از جنس فلز استیل بوده و به همین علت از مقاومت خوبی برخوردار هستند.

پازل های فلزی 3 بعدی دارای چهار رنگ قرمز، نقره ای، طلایی و آبي می باشد که جلوه ای بس شگفت انگیز به حاصل کار می بخشد.

پازل فلزی 3 بعدی انتخاب مناسبی برای دکوراسیون منزل یا حتی محل کارتان است، بسياري از مديران کسب و کار از ماکت هاي فلزي به عنوان نمادي از کسب و کارشان بهره مند مي شوند و معولا طرح هايي را انتخاب مي نمايند که نماد قدرت و اقتدار است.

پازل سه بعدی فلزي دارای طرح ها و مدل های متفاوتی است که شما با کمک دفترچه راهنمایی که درون محصول قرار دارد مي توانيد ماکت خود را سر هم کرده و از نتيجه آن لذت ببريد. توجه داشته باشيد که به همراه هر بسته پازل فلزي شما مي توانيد سفارش انبر مخصوص را هم بدهيد تا به راحتي بتوانيد پين هاي هر قطعه را به هم وصل کرده و پازل را تکميل نماييد.

پازل

پازل ها هرگز در چهارچوب هاي سني محاصره نشده اند و هميشه جرئي از محبوب ترين سرگرمي ها براي افراد در سنين متفاوت بوده اند. شايد اولين پازل خود را به ياد داشته باشيد، تکه هاي مقوايي در هم ريخته اي که در کنار هم چيده مي شدند تا تصويري را به نمايش بگذارند.

اما سير تکاملي تکنولوژي روي پازل ها نيز تاثيرات فراواني گذاشت تا جايي که امروزه انواع پازل ها در سايزها و جنس هاي مختلف يک چالش براي ذهن و حتي مسکني براي در هم آشفتگي هاي ذهني است که با تمرکز روي آن براي دقايق يا حتي روزها مي توان از هياهوي بيرون غافل شد.

شدت سختي پازل ها متفاوت است و بسته به حوصله و صبوري شما خلاقيتتان را به چالش مي کشد، در اين ميان پازل هاي 3 بعدي به دليل ظرافتي که در انجام کار مي طلبد يک رقابت تمام عيار بين شما و مهارت سر انگشتان دستتان، دقت و تمرکزتان است.

پازل های 3 بعدی فلزی 2 محصول وجود دارد

زیرشاخه ها

لیست مقایسه محصولات

انصراف