لباس السا

انیمیشن موزیکال و شاد منجمد به انگلیسی Frozen ساخت کمپانی والت دیزنی آمریکای شمالی است. نام های دیگر این انیمیشن سرگرم کننده، ملکه ی برفی یا ملکه ی یخی نیز قرار داده شده است. داستان این فیلم بر پایه ی رمانی خواندنی به اسم ملکه برفی ملکه برفی به نویسندگی هانس کریستین اندرسون تولید شده است. کارگردانی فیلم به عهده ی جنیفر لی و کریس بوک بود.

صداپیشگان

کرستین بل(Kristen bell)

 بازیگر بازیگر جوان خوش صدای آمریکای به جای شخصیت آنا در این انیمیشن صحبت می کند. لی گارکردان فیلم صدای کریستین را در دیگر انیمیشن های معروف مانند پری دریایی کوچولو شنیده بود که او را برای این نقش برگزید.

ایندیانا منزل((Indiana menzel

در 23 ژوئن سال 1012 برای صدا پیشگی شخصیت السا انتخاب شد. به عقیده ی منزل داستان فیلم فروزن درباره ی رابطه ی پرکشمکش و لی غاشقانه ی دو خواهر است که با تمام اختلافات قصد دارند از یکدیگر محافظت کنند.

خلاصه داستان

داستان اصلی انیمیشن زندگی پرماجرای دو پرنسس به نام های السا و آنا است.  السا شخصیت اصلی فیلم از توانایی فوق بشری برخوردار است که توانایی تولید یخ دارد. او بدون تسلط و کنترل قدرتش می تواند اشیا و اجسام را منجمد کند. السا بدون خواست و اراده قلبی، به آنا آسیب می رساند. بدین صورت که یک شب دو خواهر مشغول بازی در برف ها بودند که ناگهان آنا در حال افتادن بود و السا برای نجات او با قدرت تولید اشعه ی یخی خود به طور اتفاقی نیمی از موهای آنا را به رنگ سفید تبدیل کرد.

قدرت غیر قابل کنترل السا باعث می شود تا از خانواده و سرزمینش دور بماند به کشوری دوردست مهاجرت کند و سرزمین مادری خود را به زمستانی ابدی نفرین می کند. آنا به همراه تیمی متشکل از پسری به نام کریستوف که کوهنورد بود،یک آدم برفی(اولاف) و یک گوزن شمالی(اسون) به سفری برای بازگرداندن السا راهی می شوند.  در این سفر حماسی اتفاقات تلخ و بامزه ای برایشان می افتد که بسیار دیدنی است.

پس از یک سفر طولانی و خسته کننده آنا به جایی می رسد که السا در آنجا یک قصر یخی بزرگ بنا کرده بود.  آنها پس از رویایی با یکدیگر و بحث و جدل بسیار به عنوان دو خواهری که یکدیگر را دوست دارند به قصر پدریشان برگشته و السا به عنوان ملکه بر تخت سلطنت می نشیند.

لباس السا 2 محصول وجود دارد

لیست مقایسه محصولات

انصراف