خون مصنوعی بزرگ

( 197010255 )

 خون  مصنوعی بزرگ

28,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

 خون  مصنوعی بزرگ

در مراسم هالووین افراد با پوشیدن لباس های ترسناک و گریم صورت اطرافیان خود را غافلگیر می کنند و لحظات سرگرم کننده ای را ایجاد کنند.

 

فروشگاه بالماسکه این افتخار را دارد که انواع ماسک های ترسناک، لباس و تن پوش و همچنین لوازم مخصوص هالووین را در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

شما عزیزان میتوانید از نقاب های زیر دیدن فرمایید.

انواع ماسک های اسکلت

ماسک های روح

اکسسوری و لوازم وحشت

لباس و تن پوش

افراد در مراسم هالووین برای اینکه خود را شبیه به خونشام و یا ومپایر دربیاورند علاوه بر استفاده از لباس و دندان خوناشام، از وسایل گریم هم استفده میکنند که خودشان را بیشتر شبیه به خوناشام کنند.

یکی از وسایل گریم خوناشام خون مصنوعی است که دور لب و دندانهایشان را خون مصنوعی میزنند که ترسناک تر به نظر برسند

همچنین میتوان با استفاده از خون مصنوعی روی دست و صورت باعث وحشت و ترس اطرافیان شد

نام خوناشام هم به خاطر آشامیدن (مکیدن) خون افراد بوده است که به خوناشام نسبت داده میشد.

دراکولا (Dracula )

کمتر کسی در دنیای فعلی وجود دارد که دراکولا و داستان های جذاب و ترسناکی که حول آن وجود داشته است را نشنیده باشد. کنت دومونت دراکولا در واقع یک افسانه ی رومانیایی است که درباره ی یکی از اشراف زادگان این کشور است که از خون انسان ها تغذیه می کرده است اما بگذارید تا کمی به عقب باز گردیم:

داستانی جالب ازبه وجود آمدن خوناشام

سال ۱۷۲۵ میلادی است. در وین نامه‌ای دریافت می‌شود که حاوی گزارشی است از مرگ اسرارآمیز چند تن از اهالی روستایی در مرز بوسنی، که در فاصله زمانی کمی نسبت به یکدیگر به شکل مرموزی کشته شده‌اند. از مردی به نام پیتر پلوگویوویچ (1) نیز به عنوان متهم نام برده می‌شود، و این که قربانی‌ها را در خواب به قتل رسانده است. شگفت این که این شخص در زمان اتفاق این وقایع، خود مرده و به خاک سپرده شده بود.

در این زمان، گروهی به همراه یک پزشک برای بازرسی و روشن کردن این قتل‌ها به بوسنی فرستاده می‌شوند. آن چه در گزارش این پزشک در مورد جسد پلوگویوویچ آمده است، بی‌شک باور نکردنی است:

"جسد، به غیر از بینی که کمی تغییر شکل داده است کاملاً تازه است. ناخن‌ها افتاده‌اند و به جای آن‌ها ناخن‌های تازه رشد کرده‌اند. همین طور پوست کهنه که رنگی متمایل به سفید دارد، جای خود را به پوست تازه داده است. دست‌ها، پاها و بقیه اعضای بدن در زمان حیات نمی‌توانستند بهتر از اکنون باشند. در دهان جسد مقداری خون جمع شده است که احتمالاً از بدن مقتولان مکیده شده است."

نظرات