نقاب هالک بچه گانه

( 1970101290 )

ماسک هالک بچه گانه

18,000 تومان بدون مالیات.

In stock

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

درباره ی هالک Hulk

هالک شخصیت جهش یافته و ابر قهرمان کتاب مصور کمیک ساخته ی استن لی و جک کربی است. این قهرمان عظیم الجثه قدرت خارق العاده ای در حملات تهاجمی به دشمنان دارد که با کوچکترین ضربه آنها را از پای در می آورد. او قدرت های عجیبی دارد. می تواند زیر آب تنفس کند یا قدرت دیدن ارواح را دارد. ویژگی و توانایی منحصر به فرد او نسبت به دیگر قهرمانان کمیک، موجب محبوبیت و او در دنیای سینما و داستان های ابر قهرمانی شد.

فیلم های هالک

هالک شگفت انگیز

این فیلم در سال 2003 به کارگردانی انگ لی توسط کمپانی مارول کامیکس تولید شد. داستان فیلم درباره ی دیوید بنر دانشمند اتریشی است. بنر ماده ای به نام گاما می سازد که باتزریق آن به بدن حیوان قدرت خارق العاده ای پیدا می کند. بنر با تزریق این ماده به خود و به فرزندش، بروس منتقل می شود. پس ازاینکه بروس بزرگ شده و طی حادثه ای در معرض تابش گاما قرار می گیرد و ناگهان به موجودی بسیار خشمگین و قدرتمند تبدیل می گردد. اکنون او در نقش هالک به عنوان قهرمان فیلم وارد مسیر دیگری می شود.

انیمیشن انتقام جویان نهایی (سال 2006) و (1966)

سریال های تلوزیونی به نام هالک شگفت انگیز(سال 1977 و 1990)

انتقام جویان بعدی، قهرمانان فردا(سال 2008)

انتقام جویان(سال 2012): مارک روفالو در نقش بروس بنر و هالک

انیمیشن سیاره هالک(سال 2010)

برای مشاهده ی نقاب  شخصیت های معروف سینمایی کلیک کنید

دشمنان هالک

زاکس(خلق شده توسط استیو انگهارت، هرب تریمپ)

زاکس نه انسان است نه بیگانه. او از انفجار الکتریکی و انرژی خالص به وجود آمد. برخلاف دیگر دشمنان هالک او وجود فیزیکی نداشته و همین ویژگی او مبارزه برای هالک را دشوار می کند. زاکس قدرت نفوذ به ذهن انسان ها را دارد و با این عمل بارها با ورود به ذهن ژنرال راس که از مخالفان بروس(هالک) است، توانسته هالک را شکست دهد.

ژنرال راس(خلق شده توسط استن لی، جک کربی)

ژنرال راس را می توان از مهمترین دشمنان همیشگی عالک نامید. او در تمامی سری های داستان هالک نقش داشته و برای ار بین بردن هالک با دیگر دشمنان او همکاری می کند. ژنرال راس باعث شد تا بروس بنر در نتیجه برخورد با اشعه گاما، بههالک تبدیل شود.

لیدر(خلق شده توسط: استن لی، استیو دیتکو)

لیدر دشمن شماره یک هالک است. او نیز مانند هالک با برخورد اشعه گاما به قدرت مافوق بشری رسید. تمام هدف او در زندگی نابودی هالک است، و در این راه اختراعات زیادی کرد اما بروس بنر دست او را قبل از پیاده سازی نقشه هاش می خواند.

تیرانوس(خلق شده توسط استن لی، جک کربی)

راملوس آگوستسوس ملقب به تیرانوس آخرین امپراطور روم است که پس از تبغید به شخصیت خبیثی پیدا کرد و به دشمنی با هالک روی آورد. او در اعماق زمین زندگی می کند و گاهی با هیولاهای خودبه سطح زمین حمله می کند. طی حملات گسترده به زمین موفق شد شهر افسانه ای الدورادو را فتح کند و با به کارگیری فن آوری جدید آنجا به موجودی خاص تبدیل بشود. تیرانوس با همکاری دیگر دشمنان هالک ضربه های مهلکی به اووارد نمود ولی هالک همچنان با قدرت بیشتر مقابل او و نقشه های پلیدش مقاومت می کند.

نظرات