ماسک میکی موس

( mikimouse03 )

ماسک ساده میکی موس

18,000 تومان بدون مالیات.

In stock

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

درباره ی میکی موس

میکی موس mickey mouse شخصیت انیمیشنی قدیمی و معروف کمپانی والت دیزنی است. خالق این شخصیت بامزه حیوانی آب آیورکس و والت دیزنی هستند که در سال 1928 به بازار وارد شدند. اکنون او یکی از محبوب ترین شخصیت های حیوانی دنیای فیلم و کارتون محسوب می شود.

میکی موس ساخته والت دیزنی طی یک سفر کوتاه خانوادگی، آفریده شد. والت دیزنی این موش بامزه را Mortimer mouse  نام گذاری کرد. اما همسرش ( لیلیان ) این اسم را دوست نداشت و به میکی موس تغییر داد. پس از تکمیل طراحی و شخصیت میکی، دو فیلم با هزینه ی هنگفت 2500 دلاری برای او تولید شد که در این دو فیلم، خو والت دیزنی یه جای میکی موس صحبت کرد. پس از موفقیت دوفیلم میکی موس، انیمیشن های بیشتری برای او ساخته شده که کارتون گروه کنسرت اولین کارتون رنگی میکی بود.

اولین حضور میکی در فیلم دیوانه هواپیما( plane crazy) به شکل آزمایشی درسال 1928 بوده و بعد از آن تا کنون بیش از 130 فیلم در کارنامه ی هنری خود ثبت کرده است.

 ماسک میکی موس چراغدار

روی عکس کلیک کنید

ماجرای سه انگشتی بودن میکی موس چه بود؟

میکی طی مدت کوتاه هواداران بیشماری به خصوص میان کودکان پیدا کرد. ظاهر بامزه ی او که به شکل موشی با کفش و شلوار قرمز و دستکش سفید، لباس می پوشد کاراکتر متفاوتی در دنیای انیمیشن بود. درحقیقت میکی موس حیوانیست در قالب انسان ولی تفاوت بارز سه انگشتی دستان میکی، نکته ای جالب توجه است. دیزنی تصمیم گرفت با کشیدن تنها چهار انگشت برای میکی تفاوت قابل توجهی ایجاد کند.   

حضورمیکی موس در اجتماع

میکی موس با استحکام جا پای خود در دنیای فیلم و هنر، در دیگر عرصه های اجتماعی، سیاسی، اقتصادی راه پیدا کرده و ظاهرا تاثیر گذار نیز بوده است.

اسم شخصیت های کارتونی میکی موس چست؟

دیگر شخصیت های کارتون میکی موس تسط خود والت دیزنی طراحی شدند که قراردادن آنها کنار یکدیگر خانواده ی جدیدی از سری کارتون های زیبا را تشکیل داد.

پلوتو سگ نارنجی رنگ با گوشهای سیاه و بلند از اعضای این خانواده است. پولوتو کنار میکی موس در 24 قسمت از کارتون های میکی ظاهر شد. کاراکتر پولوتو به شکل خاصی طراحی شده تا با حرکات فیزیکی معنادار بدن، پیام خود را انتقال دهد. این ویژگی او را به شکل یک چهره پیشگام در شخصیت های بی کلام کارتونی تبدیل ساخت.  

مینی موس Minnie mouse

مینی موس شخصیت موش دختر مانند میکی سال 1928 طراحی شد. مینی در مجموعه آقای حقه باز و دزدان تخم مرغ معرفی شد. پس از آن در اغلب کارتون های میکی به عنوان دوستش حضور داشت.

دونالد داک از شخصیت های بامزه والت دیزنی با کارکتری مهربان، بسیار حساس و زود رنج است که به همین علت بسیار مورد توجه قرار گرفت. او لباس ملوانی به تن می کند و در برخی انیمیشن ها نقش ملوان را بازی کرده است. دیک لاندی و فرد اسپنسر ار خالقان این کارکتر هستند.   

میکی موس به عنوان عنصر جدانشدنی کمپانی والت دیزنی، قهرمان اصلی آن شمرده شده و نماد او در جای جای پارک والت دیزنی قابل مشاهده است.

نظرات