نقاب بتمن مشکی (BATMAN)

( 1970101400-BATMAN )

نقاب بتمن (BATMAN)

24,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

بتمن

بتمن یک ابرقهرمان داستانی است که در کتاب های کمیک آمریکایی توسط DC Comics منتشر شده است. این شخصیت توسط باب کین هنرمند و نویسنده بیل انگار بوجود آمده و اولین بار در کمیک خبری # 27 (1939) ظاهر شد.  در اصل "Bat-Man" نامیده می شود، شخصیت نیز به القابی همچون Caped Crusader، Dark Knight و بزرگترین کارآگاه جهان نیز معروف است


بتمن دارای قدرت فوق العاده انسان نیست؛ او بر "دانش علمی خود، مهارت های کارآگاهی و توانایی های ورزشی" متکی است. ثروت پایان ناپذیر بتمن او در دسترسی وی به فن آوری های پیشرفته کمک شایانی کرده است و به عنوان یک دانشمند مفید می تواند این فناوری ها را به نفع خود به کار بندد. در داستانها، بتمن به عنوان یکی از بزرگترین کارآگاهان جهان شناخته می شود، بتمن بارها و بارها به علت برخورداری از یک عقل نابغه شناخته شده است، که یکی از بزرگترین هنرمندان رزمی در دنیای دی سی است و از بیشترین آمادگی فیزیکی بدن انسان برخوردار است. دانش و تخصص او در رشته های بی شمار در مقایسه با هر شخصیت دیگر در جهان دی سی غیر قابل مقایسه است. او سراسر جهان را برای کسب مهارت های مورد نیاز در تلاش هایش برای اثبات شخصیت بتمن سفر کرده است. سوپرمن در داستانی به وی لقب یکی از درخشان ترین  عقل های جهان را داده است.


بتمن یکی از بهترین مبارزان در جهان DC است و در هنرهای رزمی مختلف آموزش دیده است و با تکیه بر بوکس، نینجوتسو، تکواندو، جوجوتسو، کاپویا، کاراته، کونگ فو، موی تای و جودو به عنوان سبک اصلی خود، بسیاری از آنها را به صورت حرفه ای انجام می دهد. سوپرمن بتمن را "خطرناک ترین انسان روی زمین" توصیف می کند چرا که به تنهایی توانسته است تیم کاملی از ابرقدرت ها را شکست دهد تا بتواند هم تیمی های زندانی خود را در اولین داستان گرانت موریسون در JLA نجات دهد.


بتمن متخصص روش های بازجویی است و اغلب از روش های افراطی برای استخراج اطلاعات از مظنونین استفاده می کند، مانند حلق آویز کردن یک فرد بر روی لبه یک ساختمان.  گاهی ظاهر ارعاب انگیز و ترسناک او به تنهایی  برای دریافت اطلاعات از مظنونین کافیست. با وجود توانایی وی در آسیب رساندن به دشمنانش، مشخص ترین مشخصه بتمن، تعهد قوی او نسبت به عدالت و عدم تمایل وی به سلب زندگی دیگران است. این کوشش اخلاقی بی نظیر او سبب شده است که مورد احترام چندین قهرمان دنیای دی سی، به ویژه Superman و Wonder Woman قرار بگیرد.

مشاهده ی و خرید آنلاین نقاب شخصیت های مشهور سینمایی در فروشگاه اینترنتی بالماسکه

ست لباس بچه گانه بتمن

روی عکس کلیک کنید


در میان آموزش های مربوط به مبارزه با جرم و جنایت فیزیکی و دیگر، او دارای مهارت های دیگری نیز هست. بعضی از آن ها عبارتند از خلبان مجاز به منظور استفاده از Batplane و نیز امکان استفاده از انواع ماشین آلات دیگر.  در برخی نشریات، او تحت آموزش برخی از شعبده بازان قرار گرفته است.

بتمن، قهرمان گوتام

قهرمانان بسیاری وجود دارند، هم خیالی و هم واقعی، اما همه آنها دارای ویژگی های خاصی هستند که باعث می شود این لقب در ارتباط با آنها صدق نماید. مشخصه هایی که من فکر می کنم یک قهرمان را می سازند می تواند شجاعت، مسئولیت و قضاوت خوب باشد. یکی از قهرمانانی که من فکر می کنم همه این ویژگی ها را داراست، بتمن می باشد.

بتمن یک سوپر قهرمان DC و مدافع Gotham City است. بتمن بسیار جسور و شجاع است زیرا با وجودیکه هیچ قدرت فوق العاده ای ندارد، اما هنوز این شجاعت را دارد که با خائنانی دیوانه و مجرمانی خطرناک روبرو شود. بتمن زندگی خود را فدای دفاع از شهرش می کند.

مسئولیت، یکی از ویژگی های فوق العاده ی یک ابرقهرمان است؛ زیرا وی مسئولیت حفظ امنیت شهر را بر عهده گرفته است. شهر گوتام بر بتمن حساب ویژه ای باز کرده است و در زمان های لازم، نشانه خفاشش را در آسمان می بیند. بتمن تمام عمر خود را برای حفاظت از شهروندان گوتام سپری می کند و هر کاری که برای حفظ شهر خود ضروری می داند، انجام می دهد.

یکی دیگر از کیفیات مهم در یک قهرمان، قضاوت خوب است.  قهرمان باید قضاوت خوبی داشته باشد چرا که تصمیمات احمقانه می تواند مردم را به کشتن ده.  بتمن همیشه از قضاوت های مناسب استفاده می کند و وضعیت قبل از هر کاری به عواقب آن فکر می کند.  این تصمیمات هوشمندانه بتمن است که از او یک قهرمان خوب می سازد.

اگرچه ویژگی های بسیاری وجود دارد که من فکر می کنم یک قهرمان فوق العاده باید داشته باشد، اما شجاعت، مسئولیت و قضاوت خوب، از مهم ترین هاست. بتمن با داشتن این ویژگی ها صدها نفر را در Gotham نجات داده است


نظرات