چشم بند زورو

( 1970101980 )

نقاب زورو

15,000 تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

3 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

نقاب زورو

خالق افسانه زورو که بود؟

زورو نام مستعار مرد قهرمان اهل مکزیک است. در اصل خالق افسانه زورو، نویسنده ای به نام جانستون مک کالی است . او شخصیت زورو را از مردانی که در عرصه های مختلف سراسر ملت ها به مبارزه با ظلم و فساد حاکمان وقت برمی خواستند، الهام گرفته که به شهرت جهانی دست پیدا کرد. تا کنون کتاب و فیلم های بسیاری درباره زورو تالیف و ساخته شده که به چندین زبان زنده ی دنیا نیز ترجمه شدند، که از استقبال زیادی برخوردارشدند.

فیلم های معروف زورو

مجموعه تلوزیونی زورو 1957

سریال زورو در ژانر اکشن، ماجرایی، وسترن- درام، مجموعه ای پرمخاطب بود که بر اساس شخصیت واقعی زورو ساخته شد. این مجموعه 78 قسمتی محصول کشور آمریکا با تهیه کنندگی کمپانی والت دیزنی در سال 1957 می باشد. نسخه دوبله شده ی آن درسال های 1355 تا 1357،شبکه های صدا و سیما ایران پخش شد.

 زورو  1975

این فیلم محصول مشترک سینمای ایتالیا و فرانسه با بازی هنرپیشه ی معروف آلن دلون است که سبکی ماجراجویی نیز دارد. فیلمی متفاوت تر از سایر فیلم های زورو که پربیننده بود.

داستان زورو

در تمامی فیلم های ساخته شده درباره ی شخصیت زورو و کتاب های نوشته شده، او به عنوان یک قهرمان مردمی فتحی بزرگ در سر دارد. با توجه به توانایی های او در به کارگیری انواع سلاح های جنگی، بیشترین تبحر را در شمشیرزنی داشته و همیشه دشمنان را با هنرنمایی شمشیرزنی خود شگفت زده می کند.

زورو یکی از اولین نمونه های فرد انتقام گیر گمراه کننده و فریبنده است، که با تلفیق دو چهره متفاوت از او، یکی با ظاهر نجیب زاده ثروتمند و دیگری مرد اسب سوار شنل پوش، الگوی خیال پردازی برای ذهن ها خلاق بوده است.

مرکز پخش و فروش ماسک های بالماسکه و نقاب

تیم ما با ارائه زیبا ترین ماسک های بالماسکه در ایران، مدعیست که دارای بیشترین تنوع بالماسکه، نقاب، ماسک و صورتک می باشد.

لباس زورو مخصوص کودکان 4 تا 8 سال