نقاب بتمن

( 197010127 )

نقاب بتمن

24,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

افزودن به لیست دلخواه

نقاب بتمن

بتمن، قهرمان گوتام

قهرمانان بسیاری وجود دارند، هم خیالی و هم واقعی، اما همه آنها دارای ویژگی های خاصی هستند که باعث می شود این لقب در ارتباط با آنها صدق نماید. مشخصه هایی که من فکر می کنم یک قهرمان را می سازند می تواند شجاعت، مسئولیت و قضاوت خوب باشد. یکی از قهرمانانی که من فکر می کنم همه این ویژگی ها را داراست، بتمن می باشدبتمن یک سوپر قهرمان DC و مدافع Gotham City است. بتمن بسیار جسور و شجاع است زیرا با وجودیکه هیچ قدرت فوق العاده ای ندارد، اما هنوز این شجاعت را دارد که با خائنانی دیوانه و مجرمانی خطرناک روبرو شود. بتمن زندگی خود را فدای دفاع از شهرش می کند.

بتمن متخصص روش های بازجویی است و اغلب از روش های افراطی برای استخراج اطلاعات از مظنونین استفاده می کند، مانند حلق آویز کردن یک فرد بر روی لبه یک ساختمان.  گاهی ظاهر ارعاب انگیز و ترسناک او به تنهایی  برای دریافت اطلاعات از مظنونین کافیست. با وجود توانایی وی در آسیب رساندن به دشمنانش، مشخص ترین مشخصه بتمن، تعهد قوی او نسبت به عدالت و عدم تمایل وی به سلب زندگی دیگران است. این کوشش اخلاقی بی نظیر او سبب شده است که مورد احترام چندین قهرمان دنیای دی سی، به ویژه Superman و Wonder Woman قرار بگیرد.

بتمن

بتمن یک ابرقهرمان داستانی است که در کتاب های کمیک آمریکایی توسط DC Comics منتشر شده است. این شخصیت توسط باب کین هنرمند و نویسنده بیل انگار بوجود آمده و اولین بار در کمیک خبری # 27 (1939) ظاهر شد.  در اصل "Bat-Man" نامیده می شود، شخصیت نیز به القابی همچون Caped Crusader، Dark Knight و بزرگترین کارآگاه جهان نیز معروف است

 

.

نظرات