ماسک خام - طرح گربه

( Mask Pattern - cat1 )

ماسک خام - طرح گربه

14,000 تومان بدون مالیات.

In stock

افزودن به لیست دلخواه

8 قلم

ماسک خام - طرح گربه

ماسک خام - طرح گربه یک انتخاب ویژه برای تمام کسانی است که در تئاتر کودک یا بزرگسال قصد نقش آفرینی در قالب یک گربه را دارند یا می خواهند شخصیت گربه ای را به نمایش بگذارند.

ماسک یا نقاب گربه در دو طرح متفاوت در فروشگاه بالماسکه موجود می باشد که هردو به صورت خام هستند و جنس مقوایی دارند.

نقاب گربه نصف صورت است و تا روی بینی را می پوشاند همین ویژگی باعث شده تا افرادی که نیاز دارند لب هایشان پشت نقاب مخفی نباشد از این مدل صورتک استقبال کنند.

ماسک

در سال های دور گذاشتن ماسک یا نقاب بر روی چهره در هنگام نقش آفرینی حرکتی مرسوم بوده است به طوریکه بازیگران برای جان بخشیدن به نقابی که روی صورت داشتند از حرکات بدن و دیالوگ هایی استفاده می کردند تا بیننده او را در قالب نقابش حس کند.

حتی امروزه افراد در مهمانی های خود نیز از این مدل ماسک ها استفاده می کنند تا لحظات خوشی را در کنار عزیزانشان سپری کنند.

ماسک خام

ماسک خام و یا صورتک خام طوری تهیه شده است که خریدار بتواند خودش آن را طراحی کرده و رنگ دلخواهش را روی آن پیاده سازی کند. از دیگر کاربردهای ماسک خام می توان به استفاده از آن در کلاس های خلاقیت اشاره کرد که کودکان با کمک مربی خود روی آن را با کلاژ تزئین می کنند.

نقاب های خام دارای مدل های بسیار متنوعی هستند که افراد با توجه به نیاز خود آن ها را خریداری می کنند.

خرید ماسک گربه

شما برای خرید ماسک گربه ای خام می توانید به دو صورت حضوری و یا اینترنتی خرید خود را انجام دهید.

فروشگاه بالماسکه همه روزه از ساعت 9 تا 18 به آدرس ستارخان، خیابان نیایش در خدمت شما عزیزان می باشد، لطفا برای دریافت خدمات بهتر از کارشناسان فروش بالماسکه ساعت حضور خود را تلفنی با ما هماهنگ کنید. 02166489070

برای خرید اینترنتی می توانید از طریق وب سایت اقدام نمایید، فقط کافی است روی محصول مورد نظر کلیک کرده و گزینه خرید کالا را انتخاب نمایید. شما می توانید قبل از خرید نهایی با کارشناسان فروش ما تماس گرفته و از موجودی مالا و مشخصات آن اطمینان حاصل نمایید.

 

 

نظرات