لباس خلبان جنگی بچه گانه

( pilot custom )

لباس مشاغل کودکان

125,000 تومان بدون مالیات.

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

لباس مشاغل کودکان

لباس مشاغل کودکان در طرح ها و رنگ های مختلف تداعی گر حسی از شغل های دنیای بزرگسالی است که کودکان با تن کردن لباس برای ساعاتی می توانند حس و حال شاغل بودن را بگیرند.

لباس مشاغل کودکان برای رده سنی 3 تا 7 سال طراحی شده است و یک هدیه بسیار مناسب برای عزیزانمان در این رنج سنی می باشد.

لباس مشاغل کودکان قابل شست وشو بوده و از دوام خوبی هم برخوردار است از همین روی کودکان می توانند به دفعات از آن استفاده کنند.

لباس مشاغل کودکان ایده خوبی برای جشن تولدهای کودکانه با تم مشاغل است تا بچه ها در کنار لذت بردن از تولد با هم بازی مشاغل را انجام دهند.

لباس خلبان کودک

لباس خلبان کودک در فروشگاه بالماسکه دارای یک ست کامل می باشد که عبارت است از :

1-      لباس خلبان به رنگ سرمه ای با نوار حاشیه طلایی

2-      کلاه خلبان

3-      چک لیست پرواز

4-      کروات

5-      جویستیک

لباس خلبان کودک دارای جنس پارچه ای است که زیر آن یک لباس نیم تنه یقه دار سفید دوخته شده است که دقیقا مشابه طرح اصلی آن در بزرگسالی است، روی لباس با دکمه های قهوه ای رنگ ستاره دار تزئین شده است و دارای بج سینه مخصوص هواپیمایی است.

خلبانی یک شغل محبوب در بین کودکان است به طوریکه درصد بالایی از کودکان در سن پایین آرزو خلبان شدن را در سر می پرورانن پس ست لباس خلبان کودک گزینه مناسبی برای این بچه ها است. بسیاری از پدران و مادران خوش ذوق در سفرهای هوایی خود برای فرزندانشان لباس خلبان کودک تهیه می کنند تا دلبندشان در طول سفر هم سرگرم باشد و هم خودش را در شرایط واقعی این شغل احساس کند.

  • v     وقتی لباسی را برای فرزندتان تهیه می کند حتما با او درباره شغا مورد نظر هم گفت و گو کنید، به فرزندتان آگاهی دهید تا از داشته هایش بیشتر بهره ببرد.

خرید لباس مشاغل کودک

برای خرید لباس مشاغل کودک می توانید به صورت حضوری و یا اینترنتی اقدام کنید.

چنانچه خواهان خرید اینترنتی هستید به سایت بالماسکه رفته و محصول مورد نظر خود را انتخاب نماییدسپس روی گزینه افزودن به سبد خرید کلیک نمایید و خرید خود را نهایی نمایید.

برای خرید حضوری شما می توانید همه روزه از ساعت 9 تا 18 به آدرس : تهران، ستارخان، خیابان نیایش، فروشگاه بالماسکه تشریف بیارید. توجه داشته باشید که حتما ساعت حضور خود را با ما هماهنگ کنید تا کارشناسان فروش بالماسکه بتوانند خدمات بهتری را به شما ارائه دهند، تلفن تماس جهت هماهنگی : 02166489070