لباس دکتر کودک با پک وسایل

( )

روپوش پزشکی کودک

  • xl
  • 2

100,000 تومان بدون مالیات.

In stock

افزودن به لیست دلخواه

1 قلم

اخطار: آخرین موجودی فعلی!

لباس دکتر کودک با پک وسایل

سایز     XL

قد لباس از سرشانه : 64 سانتی متر

سر شانه کامل : 33 سانتی متر

قد آستین 38 سانتی متر

دور سینه : 74 سانتی متر

سایز    2

قد لباس از سرشانه : 45 سانتی متر

سر شانه کامل : 30 سانتی متر

قد آستین 33 سانتی متر

دور سینه : 70 سانتی متر

کودکان در دنیای خیالی خود گاهی پزشک می شوند و گاهی مانند یک مادر از عروسک خود پرستاری می کنند، نقش پذیری کودک در او حس استقلال و ماهیت ایجاد می کند به همین دلیل فرزندان ما از این کار بسیار لذت می برند.

لباس مشاغل کودکان با توجه به شباهتی که به لباس های واقعی در دنیای بزرگسالی دارند برای فرزندان هیجان انگیز و دوست داشتنی هستند. این لباس ها یکی از بهترین گزینه ها برای هدیه دادن به کودکان است و می توان اطمینان داشت که او از دریافتش خوشحال خواهد شد.

تنوع موجود در لباس مشاغل کودکان این اختیار عمل را به کودک می دهد تا با هر شغلی که دوست دارد همزاد پنداری کرده و نقش او را با حرکات کودکانه خود عهده دار شود.

انواع لباس مشاغل کودکان در فروشگاه بالماسکه :

1-      لباس دامپزشک کودک

2-      لباس سرآشپز کودک

3-      لباس دکتر کودک ( دخترانه )

4-      لباس خلبان کودک

5-      لباس پلیس کودک

6-      لباس آتش نشان کودک

7-      لباس دکتر کودک

لباس دکتر کودک

لباس دکتر کودک برای رده های سنی 3 تا 7 سال مناسب بوده و دارای یک پک کامل از لوازم پزشکی است؛ این لوازم شامل :

گوشی پزشکی / سرنگ / قطره چکان / آینه / جعبه / فشارسنج / کارد / کاردک مخصوص نگه داشتن زبان / روپوش نخی / ماسک صورت / چسب زخم پارچه ای / باند مخصوص بستن بازو

لباس دکتر کودک به رنگ سفید با جنس پارچه ای است و به راحتی قابل شست و شو می باشد، روی روپوش لوگو نظام پزشکی حک شده است که حس و حال این لباس را واقعی تر می کند.

خیلی از کودکان در واقعیت از پزشک و بیمارستان ترس دارند پس لباس دکتر می تواند ترس او را از پیش دکتر رفتن و آمپول زدن رفع کند و کمکش کند که دچار اضطراب نشود.

خرید لباس مشاغل کودک

برای خرید لباس مشاغل کودک از دو طریق می توانید اقدام کنید : خرید حضوری و خرید اینترنتی

خرید اینترنتی از طریق سایت بالماسکه امکان پذیر است، بدین صورت که شما محصول مورد نظر خود را از سایت انتخاب کرده روی گزینه افزودن به لیست خرید کلیک می نمایید، چانچه خواهان خرید لوازم بیشتری بودید گزینه ادامه خرید را می زنید و اگر نه با کلیک روی پرداخت نهایی خرید خود را تکمیل می نمایید.

برای خرید حضوری می توانید به آدرس ما : به صفحه اول سایت رجوع کنید، فقط در نظر داشته باشید که ساعت حضور خود را هماهنگ نمایید تا کارشناسان فروش ما بتوانند خدمات بهتری را به شما ارائه دهند. 02166489070

نظرات