سیاست حفظ حریم خصوصی چیست

سیاست حفظ حریم خصوصی بیانیه یا سندی حقوقی است که بیان می‌کند چگونه یک شرکت، وب‌سایت یا نرم‌افزار‌های موبایل، اطلاعات مشتریان و بازدیدکنندگان خود را جمع‌آوری، مدیریت و پردازش می‌کند.

حریم خصوصی به ما امکان می‌دهد تا موانعی ایجاد کنیم و مرزها را مدیریت کنیم تا از خود در برابر دخالت‌های بی‌دلیل در زندگی محافظت کنیم. حریم خصوصی به ما کمک می‌کند تا محدودیت‌هایی را برای دسترسی به مکان‌ها، وسایل و همچنین ارتباطات و اطلاعاتمان تعریف کنیم. حریم خصوصی به صورت مشخص توضیح می‌دهد که آیا این اطلاعات محرمانه نگه داشته می‌شود یا با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته یا به آن‌ها فروخته می‌شود.

چه اطلاعاتی جمع آوری میشود؟

برای خرید از فروشگاه بالماسکه و امکان ثبت سفارش و طی شدن مراحل ارسال کالا، لازم است اطلاعاتی توسط مشتری به فروشگاه بالماسکه داده شود. این اطلاعات حین ثبت نام در سایت / اپلیکیشن یا حین خرید از سایت / اپلیکیشن توسط مشتری وارد میشود. این اطلاعات عبارتند از:

  1. نام و نام خانوادگی مشتری
  2. آدرس دقیق محل تحویل کالا
  3. شماره تماس مشتری
  4. شماره کارت مشتری (به همراه CVV2 و تاریخ انقضا کارت)

چگونه اطلاعات ذخیره و محافظت میشود؟

پس از اینکه اطلاعات مذکور توسط خود مشتری وارد شد، اطلاعات در یک بانک اطلاعاتی (Database) بسیار ایمن و محافظت شده ذخیره میشود. این اطلاعات توسط قوی ترین و به روز آنتی ویروس ها محافظت شده و از هرگونه حملات هک و دسترسی غیر مجاز به این اطلاعات جلوگیری میشود. همچنین توسعه دهندگان فنی فروشگاه اینترنتی بالماسکه، به این اطلاعات دسترسی دارند و این متخصصین هم قرارداد عدم افشای اطلاعات را نیز امضا کرده و تحت هیچ شرایطی حق هرگونه استفاده از این اطلاعات را ندارند.

چگونه از این اطلاعات استفاده میشود؟

اطلاعات مذکور برای ثبت سفارش مشتری در پنل مدیریتی استفاده میشود. پس از اینکه محصول یا محصولاتی توسط مشتری به سبد خرید اضافه میشود، آنگاه لازم است تا اطلاعات مذکور توسط مشتری وارد شود، تا سفارش به نام شخص مورد نظر در پنل مدیریتی مشتریان ثبت گردد.

همچنین از این اطلاعات برای ارتباط با مشتری و هماهنگی برای ارسال کالا استفاده میشود.

راه های ارتباطی با فروشگاه بالماسکه

  • آدرس: تهران، شهرک غرب، مجتمع تجاری میلاد نور، طبقه ۴، واحد ۴۲
  • واحد فروش (دارای واتساپ): 09120901764
  • فروشگاه (واحد فروش): 02188089969
  • فروشگاه (پشتیبانی): 02166489070
  • پشتیبانی فروشگاه: 09355226693
  • ایمیل: info@balmaske.com

استفاده از کوکی ها (Cookie) و ترکر ها (Tracker)

کوکی ها و ترکرها ابزار و روش هایی هستند که به توسعه دهندگان اجازه میدهد اطلاعات را ذخیره و آنالیز کنند. این ابزارهای در اکثر وبسایت ها مرسوم است و استفاده میشود. این ابزارها امکان ذخیره آدرس آی پی کاربر، مدت زمان ماندن در وبسایت و اطلاعاتی از این قبیل را فراهم میکند و به متخصصان اجازه میدهد تا آمارهایی از فعالیت و بازدید های سیستم های آنلاین داشته باشند.

سیاست حق انصراف

مشتریان عزیز میتوانند درخواست دهند تا تمامی اطلاعات آنها از روی سیستم های فروشگاه اینترنتی بالماسکه برای همیشه حذف شود. برای این کار کافیست از طریق راه های ارتباطی مذکور در همین صفحه با پشتیبانان فروشگاه بالماسکه تماس گرفته و درخواست خود را اعلام نمایند. پس از ان پشتیبانان فروشگاه بالماسکه، آنها را راهنمایی خواهند کرد تا اطلاعات آنها برای همیشه پاک شود.